Drukuj
Kategoria: Głosiciel fotoreportaż
Odsłony: 1152

altMotywem przewodnim pierwszego, czwartkowego spotkania była baśń braci Grimm „Królewna Śnieżka”, czytana przez specjalnego gościa, przyjaciela stowarzyszenia, redaktora naczelnego „Głosiciela”, pana Marka Niemca.
Po przybyciu do naszej szkoły licznego grona dzieci wraz z rodzicami, nie tylko z Faściszowej, ale także z okolicznych miejscowości, zaproszony gość zasiadł w przygotowanym na tę okazję fotelu i odczytał baśń. Doskonałe operowanie głosem tak zainteresowało młodych słuchaczy, że do samego końca śledzili w skupieniu losy Śnieżki.

Następnym punktem spotkania były zabawy dla dzieci. Prowadząca, pani Agnieszka Truchan, podzieliła uczestników na dwie drużyny: czerwonych i zielonych krasnali. Konkurencja polegała na udzieleniu właściwej odpowiedzi na wylosowane pytania związane ze znajomością „Królewny Śnieżki”. Komisja w składzie: red. Marek Niemiec oraz jedna z mam - pani Anna Wypasek-Śledź, oceniała poprawność odpowiedzi i przyznawała drużynom punkty, po czym udała się na naradę i ogłosiła remis. Uczestnicy, czyli „czerwoni i zieloni krasnale”, otrzymali słodkie nagrody i udali się na poczęstunek.
W ramach podziękowania za przybycie i odczytanie baśni, redaktorowi Głosiciela został wręczony dyplom "Przyjaciela Stowarzyszenia", zaś zgromadzonym dzieciom malowanki. Organizatorzy akcji, Zarząd Stowarzyszenia, a przede wszystkim pani Karolina Gac, dziękują wszystkim za przybycie, panu Markowi za przyjęcie zaproszenia, sponsorom za ufundowanie nagród i zapraszają na spotkanie z kolejnym gościem już 13 grudnia.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1