Drukuj
Kategoria: historia sw fasoli
Odsłony: 2781

altOd lat Święto fasoli jest największą imprezą promocyjno – rozrywkową Zakliczyna. Tegoroczna 13 – sta odsłona imprezy organizowana po raz pierwszy na Kompleksie Sportowo – Rekreacyjnym „Kamieniec” pobiła rekord frekwencji. W przyszłym roku 14. Święto fasoli odbędzie się już  31 sierpnia i 1 września.  Jak zwykle na zakończenie Święta fasoli wystąpi gwiazda -  w związku z tym mamy dla was wraz z Burmistrzem  propozycję - po raz pierwszy za pośrednictwem Zakliczyninfo sami wybierzecie gwiazdę imprezy. Od 26 listopada można głosować na naszym portalu na jedną z dziesięciu propozycji  gwiazdy na finał 14. Święta fasoli w Zakliczynie. Po prawej stronie głównej witryny mamy sondę (sonda widoczna jest tylko na głównej witrynie), ale zanim zagłosujesz na jedną z dziesięciu propozycji, proponujemy poniżej dźwiękowe wizytówki całej dziesiątki :


Baciary: Oczy zielone
{youtube}W0s-ccbXiwU{/youtube}
Rafał Brzozowski; Tak blisko
{youtube}fl_swnrhmRY{/youtube}
Golec u’Orkiestra ; Nie ma nic
{youtube}4LI2Fx0I_zQ&feature=plcp{/youtube}
Happysad; Zanim pójdę
{youtube}W1jIuwYGIrU{/youtube}
Ewelina Lisowska; Nieodporny rozum
{youtube}MEdxTgvVZFk{/youtube}
Loka; Prawdziwe powietrze
{youtube}EztDIotz7Nc{/youtube}
Pectus; Duchy
{youtube}u-Zko7355MM{/youtube}
PIN; Film o sobie
{youtube}2vBlPypN95M{/youtube}
Zbigniew Wodecki; Basia
{youtube}mfdYogd9h8c{/youtube}
Volver; Volveremos
{youtube}sFWLBHSbpr8{/youtube}

Dyrektor ZCK obiecuje że z pierwszą trójką  najpopularniejszych w sondzie rozpocznie niezwłocznie  negocjacje zmierzające do podpisania umowy i jedna z tych gwiazd  pojawi się na 14 Święto fasoli. Jeszcze tylko krótko o zasadach głosowania:

- można głosować na swoją ulubioną gwiazdę co 24 godziny,

- można sprawdzić aktualny stan głosowania,

- głosowanie trwać będzie do północy 14 grudnia,

- z 14 na 15 grudnia o północy głosowanie zostanie zamknięte,

- do końca roku 2012 poinformujemy o zakończeniu negocjacji z pierwszą trójką najpopularniejszych w sondzie wykonawców; oczywiście zaczniemy negocjacje od gwiazdy, która w sondzie uzyska najwięcej glosów.

Miłej zabawy.