Drukuj
Kategoria: historia sw fasoli
Odsłony: 2210

altDziękujemy za glosowanie na propozycje gwiazdy 14. Święta fasoli. Wyniki głosowania można było śledzić na bieżąco i zgodnie z obietnicą podjąłem rozmowy z tymi artystami, którzy uzyskali największą liczbę głosów w sondzie: Golec uOrkiestra, Happysad, Baciary. Rozmowy musiały toczyć się tak, aby z jednej strony sprostać wymaganiom technicznym (rider techniczny) i logistycznym gwiazd (zakwaterowanie, catering),  a z drugiej strony naszym możliwościom finansowym.  Wyniki są takie:

Golec uOrkiestra – 50 tys. netto gaża zespołu, bardzo wysokie wymagania techniczne, scena i otoczenie bez banerów organizatorów, sponsorów, etc., zakwaterowanie w hotelu, specjalny catering i ochrona zespołu. To jak na nasze możliwości są kosmiczne warunki do spełnienia.
Happysad – 30 tys. netto gaża zespołu + koszty transportu, bardzo wysokie wymagania techniczne, specjalna ochrona zespołu – to też warunki przekraczające nasze możliwości finansowe.
Baciary – zespół jest skłonny zagrać za gażę w granicach 12 – 10 tys. złotych. Jesteśmy w stanie spełnić warunki techniczne i logistyczne bez problemu. Jedyny problem to fakt, że „Baciary” już grają 1 września na krańcu województwa Podkarpackiego.  Kalendarz tego zespołu na rok 2013 jest już bardzo zapełniony. Baciary wystąpią wcześniej w naszej okolicy, m.in. w Gnojniku (6 lipca) i Ryglicach (18 sierpnia).
W następnej kolejności z duża stratą głosów w naszej sondzie była Ewelina Lisowska której managment  ceni się już wysoko i zapowiada jeszcze wyższe stawki. Bylibyśmy w stanie spełnić jej aktualne wymagania. Są dwa zespoły o tej samej nazwie; najkrócej pisząc Pectus Szczepanika i Pectus Samka.  Jesteśmy w kontakcie z zespołem Pectus Grzegorza Samka – Pectus w sondzie zajął kolejne miejsce po Lisowskiej.  Z innych kontaktów mamy możliwość rezerwacji koncertu K.A.S.Y.
Jednym słowem, ni mniej ni więcej,  proponuję dogrywkę w głosowaniu  pomiędzy; Baciarami, Eweliną Lisowską, Pectusem (Sanka), K.A.S.Ą (nowość w zestawieniu) i dorzucam jeszcze słowacką formację dance Papajam. Tak więc teraz do 28 grudnia grudnia postarajmy się wybrać z pięciu propozycji:

- Baciary

{youtube}CNI-Hnfwbt0{/youtube}
- Ewelina Lisowska:

{youtube}MEdxTgvVZFk{/youtube}

- K.A.S.A.

{youtube}t250mOB79aM{/youtube}
- Papajam:

{youtube}auYs0jAeaWQ{/youtube}
- Pectus:

{youtube}LnoGACsuCBU{/youtube}

Zapraszam do ponownego głosowania. 

Kazimierz Dudzik