Drukuj
Kategoria: Wybory Samorządowe
Odsłony: 2159

b_250_100_16777215_00_images_stories_2012_herb_miasta_i_gminy_zakliczyn.jpgb_250_100_16777215_00_images_stories_wybory_samorzadowe_2010.jpgWczoraj, 8 października, podałem informację o tym, że będziemy mieć 46 kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Zakliczynie w wyborach samorządowych 2014 (po rezygnacji Zdzisława Jarosza w dniu 28.10.14 r. - liczba kandydatów wynosi 45). Państwo prosicie, abym podał nazwiska kandydatów, choć tak jak wczoraj pisałem, Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Zakliczynie nie chce jeszcze podać informacji do mediów jakie komitety i ilu kandydatów zgłosiły na radnych w wyborach do Rady Miejskiej. Przyczyną jest fakt, że w jednym z okręgów wyborczych zgłoszono tylko jedną kandydatkę na radną. Stali czytelnicy Zakliczyninfo wiedzą, że mamy swoje dobrze poinformowane źródła, zatem i w tym przypadku dotarliśmy do oczekiwanej i pożądanej wiedzy. Oto kto, w jakich okręgach i z jakich komitetów będzie kandydował do Rady Miejskiej w wyborach w dniu 16 listopada 2014 roku.

 

Okręg wyborczy nr 1Gwoździec – kandydują:

Jan Kazimierczyk - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Zakliczyna,

Jacek Łośko - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy,

Stanisław Nadolnik – Komitet Wyborczy PSL,

Henryk Niemiec - Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Tarnowska

Okręg wyborczy nr 2 – Charzewice i Faliszewice – kandydują:

Urszula Łośko - Komitet Wyborczy PiS

Katarzyna Rubiś - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy,

Marian Skwarło - Komitet Wyborczy PSL

Okręg wyborczy nr 3 – Melsztyn, Roztoka i Zawada Lanckorońska – kandydują:

Józef Franczyk - Komitet Wyborczy PiS,

Ryszard Różak - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy

Okręg wyborczy nr 4 – Wróblowice – kandydują:

Ewa Nijak - Komitet Wyborczy PiS,

Zofia Pawłowska - Komitet Wyborczy PSL

Okręg wyborczy nr 5 – Lusławice – kandydują:

Paweł Bober - Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Zakliczyna,

Jerzy Łopatka - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy,

Marian Ratajczyk - Komitet Wyborczy PSL,

Jolanta Staszewska - Komitet Wyborczy PiS

Okręg wyborczy nr 6 – Wesołów – kandydują:

Henryk Lasota - Komitet Wyborczy Wyborców Henryka Lasoty,

Krzysztof Majda - Komitet Wyborczy PiS,

Renata Sikorska - Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Zakliczyna

Okręg wyborczy nr 7 – Stróże – kandydują:

Janusz Jaszczur - Komitet Wyborczy PSL,

Maciej Krakowski - Komitet Wyborczy PiS

Okręg wyborczy nr 8 – Filipowice, Ruda Kameralna – kandydują:

Robert Ogórek - Komitet Wyborczy PiS,

Józef Wojtas - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy

Okręg wyborczy nr 9 –Wola Stróska, Zdonia – kandydują:

Andrzej Malik - Komitet Wyborczy PiS,

Edward Mietła - Komitet Wyborczy Wyborców Edwarda Mietły,

Zdzisław Myszor - Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Zakliczyna,

Paulina Siemińska - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy

Okręg wyborczy nr 10 – Bieśnik, Słona i Kończyska – kandydują:

Jacenty Dębosz - Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Zakliczyna,

Andrzej Kulak - Komitet Wyborczy PiS,

Danuta Nowak - Komitet Wyborczy PSL,

Teresa Piekarz - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy

Okręg wyborczy nr 11 – Faściszowa – kandydują:

Zdzisław Jarosz - Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Zakliczyna,

Agnieszka Osysko - Komitet Wyborczy PiS,

Dorota Wojtanowicz - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy,

Zdzisław Wypasek - Komitet Wyborczy PSL

Okręg wyborczy nr 12 – Olszowa, Borowa – kandydują:

Leszek Górski - Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Zakliczyna,

Janusz Klocek - Komitet Wyborczy PiS,

Kazimierz Piechnik - Komitet Wyborczy PSL

Okręg wyborczy nr 13 – Dzierżaniny, Jamna, Paleśnica  – kandyduje:

Anna Mój - Komitet Wyborczy PiS

tutaj Komisja Wyborcza wzywa do zgłoszenia kolejnych kandydatów do 13 .10.2014. Jeśli nie zgłosi się żaden kandydat to pani Anna zostanie radną bez głosowania.

Okręg wyborczy nr 14 – Zakliczyn (ulice: 17 stycznia, Jacka Malczewskiego, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Klasztorna, Krakowska, Ofiar Katynia, Polna, Ruchu Oporu, Stanisława Wyspiańskiego, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Tarnowska, Zielona) – kandydują:

Karolina Grzegorczyk - Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Zakliczyna,

Janusz Ogonek - Komitet Wyborczy PSL,

Ryszard Okoński - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy,

Marek Soból - Komitet Wyborczy PiS

Okręg wyborczy nr 15 – Zakliczyn (ulice:Adama Mickiewicza, Browarki, dr. Stanisława Korczyńskiego, Grabina, Józefa Piłsudskiego, Kamieniec, Łęgi, Łukówka, Mikołaja Kopernika, Ogrodowa, Różana, Rynek, Spokojna, Spółdzielcza) – kandydują:

Marzena Curyłło - Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Zakliczyna,

Bogdan Litwa - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Soski Razem Dla Gminy,

Marta Misiak - Komitet Wyborczy PiS,

Jan Świderski -  Komitet Wyborczy PSL.