Drukuj
Kategoria: Wybory Samorządowe
Odsłony: 1751

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Miasta i Gminy Zakliczyn

b_250_100_16777215_00_images_2014_Dawid_Chrobak_Burmistrz.jpgPragnę bardzo serdecznie podziękować Państwu za oddane na mnie głosy podczas wyborów samorządowych w dniu 16 listopada 2014 roku i w konsekwencji wybór mnie na Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn. Dziękuję za obdarzenie mojej osoby zaufaniem – będę robił wszystko, aby Was nie zawieść – przede wszystkim jako człowiek wsłuchujący się w potrzeby, problemy i oczekiwania mieszkańców. Tak jak deklarowałem podczas wyborów, będę do dyspozycji mieszkańców – wszystkich mieszkańców Gminy.

Dziękuję rodzinie za ogromne wsparcie i wyrozumiałość dla mojej społecznej służby, dziękuję moim najbliższym współpracownikom, kandydatom do rad: Miejskiej i Rady Powiatu, którzy wspierali mnie podczas kampanii, ludziom życzliwym a także konkurentom w minionych wyborach, za spokojną i merytoryczną kampanię.

Dziękuję ustępującemu burmistrzowi Jerzemu Sosce, radnemu Rady Powiatu Tarnowskiego Kazimierzowi Kormanowi oraz Radzie Miejskiej w Zakliczynie za wspólne działanie na rzecz Gminy Zakliczyn w poprzedniej kadencji, w której pełniłem mandat radnego Rady Powiatu Tarnowskiego.

Gratuluję wszystkim, którzy zostali obdarzeni mandatami radnych; Rady Miejskiej w Zakliczynie, Rady Powiatu Tarnowskiego oraz Sejmiku Województwa Małopolskiego i zapraszam do wspólnej pracy na rzecz naszej Małej i Dużej Ojczyzny.

 

Dawid Chrobak