Drukuj
Kategoria: historia sw fasoli
Odsłony: 1422

Starostwo Tarnowskie

altŚwięto fasoli to jedno z najbardziej rozpoznawalnych przedsięwzięć promocyjnych Gminy Zakliczyn i Powiatu Tarnowskiego. Powiat Tarnowski od samego początku organizacji imprezy (od 2000 roku) pełni rolę współorganizatora i patrona honorowego Święta fasoli – tak też jest w tym roku. Starosta Tarnowski Mieczysław Kras objął swoim patronatem samorządowy pojedynek „Fasola vs. Śliwka”, który zostanie rozegrany w sobotę (8 września) na Orliku – początek o godzinie 18.30.  Wydział Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie w sposób modelowy współpracuje z ZCK w sprawie organizacji wspólnych przedsięwzięć Powiatu Tarnowskiego i Gminy Zakliczyn.   

Gazeta Krakowska & Topicar

altPopularny dziennik Małopolski wspólnie z firmą „Topicar” realizuje część kampanii informacyjno – promocyjnej 13. Święta fasoli w Zakliczynie. Dzięki tej współpracy w "Gazecie Krakowskiej" przeczytacie zapowiedź imprezy, a podczas Święta fasoli obecni będą dziennikarze, promocyjne numery gazety, a po Święcie fasoli ukażą się artykuły oraz fotorelacje.  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Topicar” powstało w 1997 roku w Tarnowie. Firma zajmuje się: sprzedażą nowych i używanych części zamiennych do wszystkich modeli samochodów europejskich, japońskich i koreańskich, importem części samochodowych z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i Włoch, złomowaniem pojazdów, mechaniką pojazdową oraz montażem zakupionych części.   

Modrzewiowe wzgórze

altOsada Wypoczynku i Zdrowia "Modrzewiowe Wzgórze" to wspaniałe, magiczne miejsce dla wszystkich spragnionych wypoczynku i relaksu w otoczeniu natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Właściciele zadbali o to, aby pobyt w Ośrodku był niezapomnianym doznaniem dla ciała i umysłu - dołożą wszelkich starań, aby każdy poczuł się tutaj wyjątkowo. Osada "Modrzewiowe Wzgórze" została zaprojektowana jako zespół dwóch budynków funkcjonalnie ze sobą powiązanych - część hotelowo-gastronomiczna i centrum rekreacyjno-rehabilitacyjne z basenem. Motywem wiodącym dla architekta był dworek staropolski. Do wykończenia wnętrz zostały użyte naturalne surowce - drewno i kamień, co stwarza wyjątkowo ciepłą i przytulną atmosferę. Tutaj znajdą Państwo propozycje licznych zabiegów relaksacyjnych, kosmetycznych, a także szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych w różnych schorzeniach. Podczas Święta fasoli "Modrzewiowe Wzgórze" przyjmie specjalnych gości Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn  z kraju i zagranicy.

Firma "Rojar"

Spółka jawna od 15 lat działająca na rynku, zajmująca się handlem oraz usługami budowlanymi ufunduje nagrody dla uczestników 13. Święta fasoli w postaci kuponu na produkty Firmy wartości 400 zł, ponadto tablice korkowe oraz nawigacje satelitarne.

 alt

 

Ponadto pomoc w organizacji Święta fasoli okazały:  Hurtownia Spożywcza  "Almarco" z Zakliczyna, Piekarnia "Lucynka" z Filipowic, Gospodarstwo Agroturystyczne Lidii i Stanisława Ziółkowskich z Kończysk