baner 5
 

alt- No i jesteśmy w finale!!! Dzięki za pomoc! - napisał do redakcji naszego portalu Wojtek Słupski - lider Krzagolec-Band, uczestnika konkursu na piosenkę na Euro 2012. - Może ktoś wyśle SMS-a...? Miło by było...
Zakończyły się eliminacje do wspomnianego ogólnopolskiego konkursu, o którym informowaliśmy już na naszych stronach, głosowanie odbywało się na Facebooku, było na tyle owocne i szczęśliwe dla pana Wojtka i jego formacji, że teraz w finalnym etapie mają okazję zmierzyć się z wąską czołówką znanych artystów polskiej estrady. Grupa z Jaworzna znalazła się w zacnym gronie finalistów, wśród nich m. in. Feel, Maryla Rodowicz i Wilki.

Utwór „Armia Serc” jest wart poparcia naszych internautów, głosujcie na Wojtka i jego kapelę. - Pisząc tę piosenkę myślałem o tym, żeby utożsamiali się z tym wszyscy kibice piłkarscy, swoista to „Armia Serc”, żeby to był taki doping z wiarą w zwycięstwo - zachęca Wojciech Słupski.
Głosowanie trwa do 28 marca do godz. 20:00. Wysyłamy SMS-y na Krzagolec-Band i „Armię Serc”, głosuj: p.08 na numer 72466 (koszt SMS-a 2,46 zł z VAT).
Więcej informacji na: http://piosenkanaeuro.pl/glosowanie.

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.