Logo 2
 

altWprawdzie najnowszy numer naszej gazety znajdziecie na początku tygodnia w zwyczajowych punktach sprzedaży, to spora część nakładu pojawi się w samorządowym namiocie podczas fasolowych igrzysk.
W najnowszym wydaniu Głosiciela, prócz relacji z wydarzeń awizowanych w portalu ZCK (wszak samorządowe media nie konkurują a uzupełniają się), na uwagę zasługują rozmowy:
z Małgorzatą Jaworską - dyrektor Gminnego Zespołu Szkół i Przedszkoli o sytuacji w gminnej oświacie u progu roku szkolnego;
z Dorotą Wojtanowicz - radną z Faściszowej m. in. o perspektywach rozwoju wsi i działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły im. Jacka Malczewskiego „Szkoła Marzeń”;
oraz z Januszem Cierlikiem - choreografem Zespołu Folklorystycznego "Gwoździec", obchodzącego 15-lecie istnienia.

altPonadto: garść newsów z magistratu, Święto Chleba i turniej sołectw, zwiastun Święta Fasoli, 20 lat Szkoły Wiary na Jamnej, 65-lecie Orła Stróże, Złota Klamra w Domu Pogodnej Jesieni, biesiada w Domu Pomocy Społecznej w Stróżach, "Czas na Straż" zakliczyńskich fajermanów, ostatnie odcinki reportażu z Grecji Antoniego Górala i "Opowieści melsztyńskich" Ewy Jednorowskiej, kącik gwarowy o plotkach dr Anny Piechnik-Dębiec, quiz krajoznawczy, krzyżówka i powieść Bandrowskiego o gulonach, drugi memoriał Bartka Gajdy w Gwoźdźcu, Dawid Matura z Wesołowa z licencją żużlową.

Warto zerknąć na nasze łamy! A za miesiąc 200. wydanie!!!

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.