Baner 4
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_2013_Julka003.jpgTegoroczna jesień jest dla Julki dość pracowitym okresem. Bo choć - można powiedzieć - w Zaczarowanej Piosence będzie miała chwilową przerwę, to właśnie ona i ci mali artyści, będący pod opieką Anny Dymnej, wciąż mają pełne ręce roboty. W październiku, jak co roku, Radio Kraków  pod okiem Fundacji pani Anny zorganizowało koncert „Zaczarowane Radio Kraków”, w którym udział wzięli wszyscy finaliści tegorocznej edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_2013_Julka002.jpg

W dniach 17-18 listopada po raz trzeci Julka wzięła udział w Festiwalu „Śpiewaj z nami”, którego organizatorem jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowie, i po raz trzeci znalazła się na najwyższym stopniu podium, zdobywając Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_2013_Julka001.jpgZaraz po tym festiwalu wyjechała do Jeleniej Góry na Ogólnopolski Koncert Charytatywny „Zaczarowane Święta z TAURON Ekoenergia”. Charakter tego przedsięwzięcia jest nieco podobny do Zaczarowanej Piosenki. Uczestnicy tegorocznej edycji koncertu, a byli to laureaci Zaczarowanej Piosenki, wzięli udział w warsztatach muzycznych, przygotowujących do festiwalu, które trwały od 20 listopada i prowadzone były przez Annę Ozner. Dzieci i ich opiekunowie uczestniczyli również w zajęciach rehabilitacyjnych w Termach Cieplickich, spotkali się z Prezydentem Jeleniej Góry oraz zwiedzali to piękne miasto. Koncert miał miejsce 23 listopada i ukierunkowany był na artystów niepełnosprawnych, którzy swoją muzyką dzielą się z liczną widownią. Tym razem Julka zaśpiewała w duecie z Maciejem Miecznikowskim (wokalistą zespołu „Leszcze”) wykonując „Jak dzikie konie”, a solo piosenkę „Nie patrzę w dół”. Ponadto takie gwiazdy, jak Michał Wiśniewski, Ania Dąbrowska, Staszek Karpiel-Bułecka i Ania Ozner towarzyszyły pozostałym uczestnikom festiwalu. Koncert tradycyjnie poprowadził Krzysztof Ibisz z Polsatu. b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_2013_Julka004.jpg
Organizatorem imprezy „Zaczarowane Święta z TAURON Ekoenergia” była Telewizja DAMI, przyjacielem akcji, jak zawsze, Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, patronat honorowy nad koncertem objął prezydent Miasta Jeleniej Góry Marcin Zawiła. Cały dochód z tej imprezy przeznaczony został dla osób niepełnosprawnych z SOSW w Jeleniej Górze.
- To była wspaniała impreza, ciepła atmosfera, nowi ludzie, a przede wszystkim wspaniała przygoda - tak Julka posumowała prawie tygodniowy pobyt w Jeleniej Górze.

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.