Brawo
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_reportaz_dps_003.jpgCorocznym zwyczajem uczniowie naszej szkoły w okresie bożonarodzeniowym odwiedzają pensjonariuszki DPS-u w Stróżach, niosąc im radość poprzez zaprezentowaną część artystyczną. Tegoroczna kolęda zbiegła się ze świętem Dnia Babci, stąd program przygotowany przez uczniów klasy III i kółko muzyczne - oprócz kolęd - nawiązywał do tego święta. 23 stycznia spotkanie jak zawsze odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze. Po występie uczniowie i opiekunowie zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek, mieli okazję też porozmawiać z mieszkankami. W drodze rewanżu w przyszłym tygodniu pensjonariuszki DPS odwiedzą naszą szkołę przedstawiając Jasełka dla całej społeczności szkolnej.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.