Brawo
 

b_250_100_16777215_00_images_2014_12_logo_rdn.jpgb_250_100_16777215_00_images_2014_12_aplikacja_rdn.jpgProgram uroczystości kanonizacyjnych, papieskie miejsca, które warto zobaczyć i wiele innych przydatnych informacji dla pielgrzymów zawiera uruchomiona w poniedziałek 14 kwietnia  aplikacja na smartfony i tablety. To inicjatywa Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz wraz z Województwem Małopolskim. Aplikacja powstała z okazji zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII. Rozgłośnia diecezji tarnowskiej przygotowała także specjalny program. Dziennikarze stacji będą m.in. w Rzymie, Krakowie, Wadowicach i Zakopanem, aby relacjonować uroczystości.

Bezpłatna aplikacja mobilna „Małopolska Janowi Pawłowi II” zawiera ważne informacje dla wszystkich, którzy będą uczestniczyć w uroczystościach w Rzymie oraz w całym kraju. Zwłaszcza w Małopolsce na papieskim szlaku będą Msze św. i czuwania. Nie zabraknie też koncertów i spektakli. O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć dzięki aplikacji. Ponadto nie zabraknie informacji o życiu i przesłaniu Jana Pawła II. „Aplikacja ma też ułatwić pielgrzymom dotarcie do wybranych miejsc, znalezienie noclegu czy restauracji oraz zapoznanie się z ofertą turystyki religijnej. Automatycznie rozpoznaje ona miejsce pobytu pielgrzyma i przekazuje mu odpowiednie informacje. Taka funkcja może się przydać w Rzymie, Warszawie czy w Krakowie” - mówi Mariusz Kuś, dyrektor Promocji Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Aplikacja jest do ściągnięcia bezpłatnie od 14 kwietnia na App Store i Google Play. Umożliwia też odsłuchanie na żywo wszelkich materiałów prasowych i rozmów przygotowywanych przez dziennikarzy RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

 Ekipa diecezjalnej rozgłośni przygotowuje bowiem program poświęcony nowym świętym. „Od piątku 25 kwietnia do poniedziałku 28 kwietnia będziemy nadawać specjalny program poświęcony tylko i wyłącznie kanonizacji. Naszymi wozami transmisyjnymi zaparkujemy w Krakowie, Wadowicach, w Zakopanem i oczywiście w Rzymie. Nie zabraknie też relacji z Nowego Targu, czy z Warszawy. Będą też specjalne papieskie serwisy” - dodaje Łukasz Pelc, kierownik działu informacji RDN Małopolska. Program przygotowany przez rozgłośnię będzie transmitowany przez  kilkanaście stacji radiowych w Polsce i zagranicą . Informacje o aplikacji, kanonizacji, życiu i przesłaniu nowych świętych oraz relacje z wydarzeń można znaleźć na stronach www.kanonizacja.rdn.pl Programu radia będzie można słuchać poprzez aplikację oraz stronę internetową www.sacrum.visit.malopolska.pl

Partnerem Strategicznym Projektu jest Województwo Małopolskie.

Aplikacje można ściągnąć z: https://itunes.apple.com/us/app/ma-opolska-for-john-paul-ii/id848378553?ls=1&mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appliccon.mjp2

spot telewizyjny aplikacji:

http://www.youtube.com/watch?v=Q56htNQ7Tek

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.