Baner 4
 

b_250_100_16777215_00_images_2014_49_1.jpgb_250_100_16777215_00_images_2014_49_3.jpgGrupa uczniów z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu  brała udział w konkursie fotograficznym „Moje pozytywne spojrzenie”, organizowanym przez Małopolski Ogród Sztuki. Konkurs jest częścią festiwalu młodzieżowego pt. „Pozytywka”. Głównym jego celem było „ (…) wsparcie w procesie dorastania i  promowanie idei pozytywnego myślenia, konstruktywnego spędzania wolnego czasu wśród młodych ludzi poprzez aktywne działania twórcze wpływające na podwyższanie świadomości dobra i piękna w świecie.”

Pewnego słonecznego dnia dzieci wyposażone w aparaty fotograficzne udały na pieszą wycieczkę po Gwoźdźcu. Opiekunem grupy konkursowej był mgr Jacek Łośko – nauczyciel matematyki i informatyki. Głównym celem, jaki przyświecał całej inicjatywie było uwiecznienie wspaniałych i przyjemnych chwil o pozytywnym wydźwięku. Najlepsze fotografie, które powstały tego dnia, zostały zgłoszone do konkursu. 

Jury długo nie mogło podjąć decyzji, gdyż ilość nadesłanych prac okazała się ogromna. Tym bardziej miło nam ogłosić, że zdobywczynią pierwszego miejsca została uczennica ZSPiP w Gwoźdźcu – Małgorzata Łośko z klasy IV! Jej zdjęcie „Goniąc za marzeniami” okazało się bezkonkurencyjne! Oprócz prezentacji fotografii w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, Małgosia wygrała nagrodę pieniężną w kwocie 500 zł. Z całego serca gratulujemy naszej podopiecznej i cieszymy się, że jej dzieło zostało docenione. Zdjęcia można zobaczyć na stronie http://mos.art.pl/spektakl/pl/551/festiwal-pozytywka

 

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.