Baner 4
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_nagwek.jpgRok 2014 dobiega końca. Na portalu Zakliczyninfo pod zakładką „kultura/kalendarz imprez” publikowaliśmy i uaktualniali na bieżąco roczny kalendarz imprez organizowany przez instytucje i stowarzyszenia na terenie gminy Zakliczyn. To wygodna i potrzebna, przede wszystkim dla potencjalnych odbiorców tych imprez, informacja. Ponadto taki wykaz imprez pozwala organizatorom przedsięwzięć lepiej zaplanować imprezę, znajdując taki termin jej realizacji, który nie jest konkurencyjny wobec innych, ważnych wydarzeń. O tym, że jest to istotny przekaz świadczy również liczba wyświetleń na stronie, na której znajduje się kalendarz imprez.

Biorąc pod uwagę powyższe oraz fakt, że już na horyzoncie widać nowy rok kalendarzowy, zapraszam wszystkich organizatorów do zgłaszania swoich propozycji do kalendarza imprez kulturalnych, promocyjnych i rekreacyjnyjna rok 2015.

W zgłoszeniu, które należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy podać:

 

- nazwę imprezy, miejsce imprezy i datę imprezy (jeśli nie znamy konkretnego dnia i godziny rozpoczęcia, to może być miesiąc – w późniejszym czasie trzeba jednak uszczegółowić datę),  

- nazwę organizatora imprezy (ewentualnie współorganizatorów)  i kontakt (e-mail i/lub telefon do odpowiedzialnego za organizację imprezy),

- krótką charakterystykę imprezy (jaki charakter imprezy; otwarta czy zamknięta, cykliczna czy okazjonalna,  plenerowa czy w obiekcie,  do kogo adresowana, wstęp wolny czy biletowany, ewentualne zdjęcie lub grafikę (format jpg), etc. Charakterystyka nie powinna przekraczać 5 zdań.

- imię i nazwisko zgłaszającego (dane zgłaszającego nie będą publikowane, chyba że zgłaszający tego będzie sobie życzył).

Na zgłoszenia oczekuję do 23 grudnia 2014 roku ( w późniejszym terminie mogą być dosyłane informacje szczegółowe, np. dokładna data i godzina).

 

Pozdrawiam,

Kazimierz Dudzik – dyrektor ZCK

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.