Logo 2
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_2013_fiszka_zck_info.jpgW 2015 roku Zakliczyńskie Centrum Kultury wraz z partnerami instytucjonalnymi organizuje dwie duże imprezy kulturalne: Moc Dobrej Energii w Zakliczynie dniach od 26 do 28 czerwca oraz 16. Święto fasoli w dniach 5 i 6 września. Do obsługi tych imprez potrzebna będzie obsługa gastronomiczna, którą wyłonimy na zasadzie konkursu ofertowego. Dziś zapraszam do pierwszego z konkursów na obsługę imprezy Moc Dobrej Energii w Zakliczynie podczas której gwiazdami będą: w dniu 27 czerwca Joszko Broda z zespołem Debora oraz Dzieci z Brodą, a w dniu 28 czerwca zespół Elektryczne Gitary.

Ogłaszam konkurs ofertowy na obsługę gastronomiczną imprezy kulturalnej pn. Moc Dobrej Energii w Zakliczynie.

1.    Miejsce imprezy: Zakliczyn – Kamieniec (Kompleks Rekreacyjno – Sportowy – pasaż imprezowy pomiędzy obiektami LKS „Dunajec” a Orlikiem)

2.    Termin: 27 - 28 czerwca 2015.

3.    Gotowość operacyjna  od godziny 12:00 dnia 27 czerwca do godziny 24:00 w dniu 28 czerwca 2015.

4.    Podstawowe wymagania sprzętowo – ilościowe organizatora:

- ławy wraz ze stołami w liczbie minimum dla 40 kompletów,

- namiot o pojemności 60 miejsc wraz z wyposażeniem (stoły i krzesła) na potrzeby organizatora imprezy,

- własne zasilanie energetyczne (agregat prądotwórczy, itp.).

5.   Oferta aby była rozpatrywana musi zwierać:

- opis usług które Oferent zamierza świadczyć podczas imprezy (np. nazwa i liczba oferowanych produktów, liczba punktów dystrybucji piwa, stanowiska grillowe i inne, konkursy, promocje dla klientów, etc.),

- deklarację partycypacji finansowej Oferenta wobec Organizatora,

- oświadczenie o spełnieniu wymogów prawnych i sanitarnych przez Oferenta,

- dane kontaktowe,

- deklarację czy powstałe w wyniku prowadzonej działalność przez Oferenta podczas imprezy odpady Oferent zamierza sam zbierać i wywozić czy sceduje to na Organizatora.

6.    Wymagane usługi cateringowe podczas imprezy Moc Dobrej Energii w Zakliczynie:

a/ zimne i ciepłe napoje (woda mineralna niegazowana i gazowana, soki, coca-cola, kawa, herbata w termosach), wraz z dodatkami (cytryna, cukier, mleko do kawy), zimne przekąski (kanapki, sałatki, owoce, ciastka) oraz ciepłe posiłki (w tym wegetariańskie w liczbie 15) dla 200 osób łącznie w ciągu dwóch dni, po 100 na każdy dzień.

b/ Oferta usługi cateringowej powinna zawierać wykaz oferowanych produktów  adekwatny do pkt. a.

7. Oferty, tylko w formie pisemnej,  należy składać na adres Organizatora: Zakliczyńskie Centrum Kultury, Rynek 1, 32- 840 Zakliczyn, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , faks: 14 628 3332 do dnia 12 maja 2015 roku (liczy się data wpływu oferty). 14 maja (czwartek) o godzinie 10.00 w biurze nr 8 nastąpi wybór najkorzystniejszej oferty, 15 maja  decyzja zostanie ogłoszona na portalu Zakliczyninfo oraz na tablicy ogłoszeń ZCK.

Zapraszam do składania ofert: Kazimierz Dudzik – dyrektor ZCK

 

 

 

 

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.