Logo 2
 

altW związku z rezygnacją z dniem 01 stycznia 2013 roku Stanisława Zięby z prowadzenia Strażackiej Orkiestry Dętej „Filipowice” ogłaszam nabór na instruktora – kapelmistrza SOD „Filipowice.”

Warunki  wymagane wobec kandydata:

Kandydat na instruktora – kapelmistrza SOD „Filipowice” powinien do dnia 20 grudnia 2012 roku zgłosić pisemnie na adres Dyrektor ZCK Rynek 1, 32-840 Zakliczyn lub pocztą elektroniczną adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoją ofertę zawierającą:

- imię i nazwisko wraz z danymi kontaktowymi (telefon, e-mail)
- opis posiadanych kwalifikacji i umiejętności potrzebnych do prowadzenia orkiestry dętej (wykształcenie, ukończone kursy, np. kapelmistrza orkiestry,  czy gra na instrumencie (jakim) , czy gra/grał w orkiestrze, etc.)
- proponowaną formę pracy z orkiestrą dętą
- oczekiwane wynagrodzenie (forma zatrudnienia + sugerowana kwota wynagrodzenia)

W dniu 21 grudnia 2012 roku poinformuję za pośrednictwem www.zakliczyninfo.pl o zakwalifikowaniu kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w dniu 27 grudnia 2012 roku w ratuszu. Rozmowa kwalifikacyjna zostanie przeprowadzona w obecności  przedstawiciela Zarządu OSP Filipowice oraz Klubu Przyjaciół Orkiestry Dętej Stowarzyszenia „Klucz”.  Decyzja o wyborze  instruktora – kapelmistrza SOD „Filipowice” zostanie ogłoszona tego samego dnia.

Zapraszam do składania ofert – dyrektor ZCK Kazimierz Dudzik

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.