baner 5
 

b_250_100_16777215_00_images_2013_1_MKBB_plakat__2013_Kopiowanie.jpg31 sierpnia i 1 września 2013 r. na Kompleksie Rekreacyjno – Sportowym „Kamieniec” odbędzie się kolejneŚwięto Fasoli. Organizatorami tego wydarzenia są: Zakliczyńskie Centrum Kultury, Stowarzyszenie „Klucz”, Starostwo Powiatowe w Tarnowie, Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn. Partnerem Święta Fasoli jest Województwo Małopolskie – projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego i Powiatu Tarnowskiego.  

Jak co roku liczne kramy, stoiska, występy artystyczne i inne atrakcje będą czekały na mieszkańców Zakliczyna oraz gości. Gwiazdą 14 Święta Fasoli będzie zespół „Baciary”. Na scenie nie zabraknie występów wokalnych, solowych i tanecznych, pojawi się też Leszek Mazan.  W niedzielę około godziny 15-stej na scenie pojawi się Prezes SPON Bez Barier Jerzy Woźniak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Jerzy Soska, którzy wręczą stypendia i nagrody dla najzdolniejszych gimnazjalistów. Poznamy również stypendystów programu LEKTOR. W tym roku SPON BEZ BARIER oferuje rozrywkę dla całej rodziny w specjalnej STREFIE RODZINNEJ zlokalizowanej bezpośrednio za stoiskiem promocyjnym stowarzyszenia. W STREFIE będzie można się zrelaksować, uraczyć  poczęstunkiem zorganizowanym przez naszych wolontariuszy i przyjaciół, uczestniczyć w licznych zabawach i konkursach dla całej rodziny. Jednocześnie na naszym stoisku promocyjnym będzie ciągły ruch, ponieważ Mobilny Kantor BEZ BARIER będzie czynny do godz. 17.30.

Wymianie na stoisku podlegać będą nasze banknoty (euro), które będzie można uzyskać uczestnicząc w kweście. Kwestować będą nasi wolontariusze w żółtych koszulkach, którzy  po raz kolejny wyjdą na ulice ze skarbonkami w poszukiwaniu hojnych darczyńców, którzy swoim datkiem wspomogą programy stypendialne dla najzdolniejszych uczniów z gminy Zakliczyn. Dla naszych Darczyńców Mobilny Kantor BEZ BARIER ma liczne upominki m.in. bransoletki, ozdobne kamienie, anioły i inne gadżety.

Zeszłoroczna akcja Mobilny Kantor odniosła duży sukces, gdyż pozyskaliśmy wielu wspaniałych darczyńców oraz środki na  stypendia, za co z całego serca dziękujemy. Gorąco zapraszamy wszystkich na nasze stoisko oraz Strefę Rodzinną  życząc dobrej zabawy. Zapraszamy naszych wolontariuszy do pomocy w akcji.  Każdy może zostać wolontariuszem i pomagać innym. Jeśli jesteś zainteresowany to skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zajrzyj na naszą stronę www.bezbarier.org   lub na Facebook https://www.facebook.com/StowarzyszenieBezBarier bądź czytaj naszą gazetkę ,,Czytaj Bez Barier’’. Serdecznie zapraszamy do naszej społeczności Bez Barier.

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.