Logo 1
 

b_250_100_16777215_00_images_2013_9_pkoszka_Zikowski.JPGSpośród atrakcji które czekają na państwa podczas 14. Święta Fasoli należy wymienić możliwość przejażdżki „półkoszką” lub jak kto woli „tramwajem konnym.”  Właścicielem  tego pięknego i bezpiecznego zaprzęgu konnego jest Stanisław Ziółkowski z Kończysk, a jego dopiero co zakupiona „półkoszka” jest jedną z wielu atrakcji prowadzonego przez państwa Ziółkowskich gospodarstwa agroturystycznego. Półkoszka będzie kursować podczas Święta Fasoli na trasie pomiędzy Kamieńcem, a centrum Zakliczyna. Kurs z Kamieńca i z powrotem wokół zakliczyńskiego Rynku to wydatek 5 zł.  

Podobnie jak w ubiegłym roku,  w niedzielę, gościć będziemy redakcję terenową „Gazety Krakowskiej”.  Można będzie sobie zrobić zdjęcie i „za chwilę” otrzymać  pamiątkową stronę tytułową „Gazety Krakowskiej” z fotką i podpisem „Byliśmy tu razem.”  

b_250_100_16777215_00_images_2013_1_logotyp_nm.pngObok waszego zdjęcia znajdziecie w tym okazjonalnym wydaniu z Zakliczyna  „Gazety Krakowskiej” (patrona medialnego Święta Fasoli), wywiad z burmistrzem Jerzym Soską pod tytułem „Wokół spowolnienie – u nas przyśpieszenie” oraz artykuł „Fasola marka promocyjną Zakliczyna.”  Zdjęcia ukażą się po Święcie Fasoli w serwisie internetowym Nasze Miasto, gdzie już teraz można przeczytać zaproszenie http://tarnow.naszemiasto.pl/artykul/1978320,swieto-fasoli-2013-zakliczyn-pozegna-lato-swietem-fasoli,id,t.html#2e8d0c23be5d100c,1,3,6  Mała korekta polega na tym, że będzie Leszek Mazan, ale nie będzie Mieczysława Czumy.  Przypominam, że w Gazecie Krakowskiej trwa plebiscyt „Wielkie Odkrywanie Małopolski”, gdzie na razie w kategorii „Wydarzenia” zakliczyńskie Święto fasoli jest na szpicy http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/931687,xiv-wielkie-odkrywanie-malopolski-plebiscyt,id,t.html . Prosimy o głosowanie poprzez wysłanie sms o treści WOM.57 pod numer  72355 lub poprzez wysłanie wypełnionego kuponu codziennie do 6 września drukowanego w Gazecie Krakowskiej na adres redakcji.  Dziękujemy za oddane dotychczas głosy, dzięki nim mamy realne szanse na wygranie plebiscytu, ale aby tak się stało potrzeba ich jeszcze więcej – a to w głównej mierze zależy od was.  

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.