Baner 4
 

b_250_100_16777215_00_images_2015_2_natura_2000.jpgPewnego dnia odebrałem telefon od studentki Joanny z prośbą o pomoc w realizacji projektu odnoszącego się do programu „Natura 2000” w którym uwzględniona jest też gmina Zakliczyn. Tak sobie myślę, że ambitnym studentom należy pomagać i do tego też zachęcam Państwa, tym bardziej, że pomoc ta to zaledwie kilka minut poświęconego czasu, a chwała przyczyniająca się do rozwoju polskiej nauki może być nieoceniona. Toteż oddaję głos Joannie Bebak z Koła Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam link do ankiety przygotowanej przez studentów zrzeszonych w Kole Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Kole Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w dotarciu do jak największej liczby mieszkańców Państwa Gminy poprzez umieszczenie linku do ankiety na państwa stronie internetowej oraz profilach Gminy w mediach społecznościowych.

https://docs.google.com/forms/d/1sq34x3a30C-wxcDRAWXRSUH7R1V8CfKfc_Rc1txQGyU/viewform

Projekt "Natura 2000 na terenie wybranych gmin województwa małopolskiego" realizowany jest przez Koło Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Koło Gospodarki i Administracji Publicznej UEK pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy.

Celem projektu jest ocena realizacji założeń programu Natura 2000 dotyczących wpływu na gospodarkę otaczających je obszarów z perspektywy mieszkańców wybranych gmin Małopolski. Do projektu wytypowano 10 gmin cechujących się zróżnicowanymi warunkami przyrodniczymi i gospodarczymi w których przed 2000 rokiem nie było obszarów chronionych lub były niewielkie obszary objęte ochroną niskiej rangi. Zobowiązujemy się do przekazania Urzędowi Miejskiemu wyników ankiety po zakończeniu projektu. Co nastąpi najprawdopodobniej przed końcem lutego bieżącego roku.

Z wyrazami szacunku,

Joanna Bebak

Koło Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

Jeśliby zaś ktoś z wiadomych mu przyczyn nie chciał online wypełnić ankiety, a żądał wersji papierowej, to taką też dysponujemy w ratuszu i zapraszamy.

 

Kazimierz Dudzik

 

 

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.