Logo 2
 

b_250_100_16777215_00_images_2015_4_EDK_2015.pngJesteśmy ideodawcami tarnowskiej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej (EDK), która odbędzie się 27 marca 2015 roku. Przesyłamy krótki tekst opisujący to wydarzenie, jego ideę, historię i cel. Zależy nam na zamieszczeniu tej informacji o EDK w Państwa serwisie, aby dotarła ona do jak największej liczby osób.

Czas na ekstremalne wydarzenie!

Rozpoczęła się rekrutacja uczestników do Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Choć można ją odbyć każdego dnia w ciągu roku, wyjątkowego znaczenia nabiera w okresie Wielkiego Postu. Ekstremalna Droga Krzyżowa jest dla każdego, kto nie boi się przekroczyć samego siebie. Pokonywanie długiej i trudnej trasy w nocy i w milczeniu zmienia człowieka i o to właśnie chodzi. Każdy musi się zmierzyć ze swoim ciałem i charakterem, z samym sobą. Kiedy wydaje się, że człowiek już więcej nie może, wtedy następuje autentyczne spotkanie z Bogiem.

Ta podróż wymaga wysiłku i ma boleć, ale dzięki temu staje się inspiracją do życia na co dzień. Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie! Nie czekaj i już dziś wyznacz sobie cel. Dołącz do EDK!

 

Tarnowska edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej będzie jednym z ponad 80 tego typu wydarzeń odbywających się na całym świecie. Rozpocznie się 27 marca 2015 Mszą Świętą o godzinie 20.00 w kościele Księży Misjonarzy w Tarnowie. Uczestnicy będą mieli do wyboru aż cztery długie (ponad 40 km) trasy: Tarnów – Szczepanowice – Kozieniec, Tarnów – Pleśna – Kozieniec, Tarnów – Wojnicz – Kozieniec i Tarnów – Jamna. W tym roku po raz pierwszy w Tarnowie przygotowana została trasa dla tych, którzy chcą przejść EDK samotnie (trasa do Jamnej – przewidziana dla maksymalnie 50 uczestników). Zapisy na EDK-Tarnów będą odbywać się przez stronę www.edk.org.pl i rozpoczną się 13.03.2015. Najbardziej aktualne informacje dotyczące tarnowskiej edycji można znaleźć na www.facebook.com/edk.tarnow   lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt: telefon: Michał Pawłowski: 507749098, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.