Baner 4
 

Spotkanie z seniorami to jedno z tradycyjnych spotkań jakie odbywają się co rok w Szkole Podstawowej w Stróżach z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W czwartek 31 stycznia kiedy na zegarze wybiła 15.00 sala gimnastyczna  zapełniła się po brzegi zaproszonymi gośćmi,  którzy na ten dzień czekali cały rok. Niektórzy przyjechali nawet z bardzo daleka. Dziadkowie  nie tylko oglądali swoje wnuczęta, ale także sami uczestniczyli w przygotowanych dla nich konkursach.
Najpierw najmłodsi uczniowie czyli od 0-III dali swoje aktorskie popisy przygotowane pod okiem swoich wychowawczyń. Były wiersze, piosenki, tańce i moc serdecznych życzeń wraz z prezentami.
Potem zaproszeni do stołu na coś słodkiego wspominali swoje dawne czasy. Tego dnia na dziadków czekało sporo atrakcji. Jedną z nich był wybór króla i królowej. Każdy z dziadków został poczęstowany pączkiem. W dwóch była ukryta maleńka korona (osobno dla dziadka osobno dla babci). Po chwili już się okazało komu przypadł ten zaszczytny tytuł. Królem dziadków został dziadek Janusz Jaszczur a królową babć została babcia Katarzyna Gemza. Dla pary królewskiej był przygotowany specjalny tron na którym musieli usiąść do wspólnego zdjęcia oraz zatańczyć królewskiego walca. Oprawę muzyczną zapewnił jak zawsze pan Tadeusz Malik który poprowadził dalszą część spotkania czyli biesiadną i taneczną. Śpiewy, tańce, poczęstunek i długie rozmowy przy stole wytworzyły magiczną atmosferę.
Te wspaniałe chwile na pewno długo pozostaną naszym dziadkom w pamięci.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.