Brawo
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_wojt.jpgGazeta Krakowska wraz ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski już po raz 14. przeprowadza plebiscyt na najlepszych gospodarzy gmin. Kandydatów do miana najpopularniejszego wójta i burmistrza Małopolski 2013 można zgłaszać od piątku 20 września.
Laureatami zostanie dziesięciu wójtów i pięciu burmistrzów, którzy dostaną największą liczbę głosów w swojej kategorii. Najpopularniejsi wójtowie Małopolski 2013 otrzymają specjalne kapelusze Witosa, natomiast najpopularniejsi burmistrzowie zostaną nagrodzeni honorowymi insygniami.
Plebiscyt potrwa do 25 października br. i zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. Pierwszy kończy się 1 października. Regulamin w Gazecie Krakowskiej i na portalu www.gazetakrakowska.pl.

Kandydatów można zgłaszać przy pomocy kuponów drukowanych w Gazecie Krakowskiej w okresie 20-28 września br. Wypełnione kupony należy wysłać pocztą na adres „Gazeta Krakowska”, al. Pokoju 3, 31-548 Kraków. Na kopercie należy zamieścić dopisek „Wójt 2013”, lub „Burmistrz 2013” lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz faksem na nr: 12-68-88-139.
Przy okazji plebiscytu redakcja zaprezentowała sylwetki zasłużonych wójtów w historii Małopolski. Jednym z wyróżnionych jest śp. Stanisław Chrobak - wójt gminy Zakliczyn w latach 1991-1998, b. senator i radny sejmiku wojewódzkiego, współzałożyciel Samarytańskiego Towarzystwa im. Jana Pawła II w Zakliczynie.

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.