baner 5
 

b_250_100_16777215_00_images_11982_orlik.jpgW październiku na kompleksie sportowym Orlika w Zakliczynie rusza II Turniej Piłki Nożnej. Mecze odbywać się będą między zgłoszonymi drużynami w poszczególne dni, wyznaczone przez animatorów.
W turnieju udział mogą brać drużyny: amatorskie, „dzikie drużyny”, świetlice.
Skład drużyn: 10 zawodników (6 grających + 4 rezerwa). Kategoria wiekowa: mężczyzn powyżej 15 roku życia.
Zgłoszenia drużyn oraz wszelkie dodatkowe informacje proszę kierować do animatorów sportu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 07 października 2013 roku.

Zgłoszenie drużyny należy złożyć ze wskazaniem osoby kapitana drużyny, imion, nazwisk i dat urodzenia zawodników. Zgoda rodziców i oświadczenie o braku przeciwwskazań lekarskich oraz opieka osoby pełnoletniej dotyczy drużyn złożonych z osób, które nie ukończyły 18 roku życia. Drużyny uczestniczące w turnieju ubezpieczają się od nieszczęśliwych wypadków na własny koszt. Organizatorzy nie ponoszą konsekwencji za jakiekolwiek uszkodzenia zdrowia.
Rodzaj rozgrywek - pucharowy lub „każdy z każdym” - ustalony zostanie po dokonaniu weryfikacji zgłoszeń.
Zawodnicy będą poddawani weryfikacji, która odbywać się będzie na zasadzie przedstawienia dowodu tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub inny dokument ze zdjęciem). Weryfikacja będzie mogła nastąpić przed, w trakcie lub bezpośrednio po każdym meczu. W przypadku braku lub odmowy okazania dowodu tożsamości zespół zostaje ukarany walkowerem.
W turnieju nie mogą uczestniczyć drużyny reprezentujące piłkarskie kluby sportowe. W drużynie może być zgłoszonych maksymalnie 3 zawodników, którzy są potwierdzeni i uprawnieni do gry w klubach lub drużynach zgłoszonych w sezonie 2013/2014 do rozgrywek ligowych w strukturze Polskiego Związku Piłki Nożnej. Fakt udziału takich zawodników musi być potwierdzony na karcie drużyny przez podmiot zgłaszający drużynę (należy podać przynależność klubową). Naruszenie w/w przepisu regulaminu powoduje wykluczenie drużyny z rozgrywek.
Organizator rozpatruje wszelkie sprawy wynikłe w trakcie rozgrywek oraz po ich zakończeniu nie później niż 10 minut po zakończeniu meczu. Drużyna, która nie stawi się w wyznaczonym terminie i czasie do gry (w ciągu 10 min.) oddaje mecz walkowerem.
Termin, rodzaj oraz rozkład rozgrywek między poszczególnymi drużynami zostanie przesłany na podany adres mailowy opiekuna/kapitana drużyny.

II Turniej Piłki Nożnej – Orlik 2013
Karta zgłoszenia wg wzoru

Pełna nazwa drużyny:
e-mail:
Imię i nazwisko opiekuna/kapitana drużyny:
Telefon kontaktowy:


L.p.    Nazwisko i imię zawodnika      Rok urodzenia    Uwagi/Klub
1.           
2.           
3.           
4.           
5.           
6.           
7.           
8.           
9.           
10.           
        Opiekun/Kapitan

Oświadczam, że drużyna została zgłoszona zgodnie z § 5 ust. 2 Regulaminu turnieju, tzn. w drużynie występuje maksymalnie 3 zawodników, którzy grają w klubach lub drużynach zgłoszonych do rozgrywek w strukturach Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem II Turnieju Piłki Nożnej, drukiem karty zgłoszenia oraz je akceptuję.

Za zawodnika niepełnoletniego, zgłoszonego do turnieju, odpowiada zgłaszający – osoba pełnoletnia  (rodzic/ opiekun).
Za ubezpieczenie startującej młodzieży odpowiada zgłaszający.

 Podpis Opiekuna / Kapitana (czytelnie)


Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.