Baner 4
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_2013_Marzenie.JPG23 stycznia do kin w całej Polsce wejdzie film Jacka Lusińskiego „CARTE BLANCHE”, będzie  można zobaczyć go także w tarnowskim kinie „Marzenie”.
Jest to – inspirowana prawdziwymi wydarzeniami – poruszająca opowieść o nauczycielu historii, który aby zachować ukochaną pracę ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Ta skądinąd dramatyczna sytuacja, staje się pretekstem do opowiedzenia podnoszącej na duchu, uniwersalnej historii o sile i determinacji człowieka w walce z przeciwnościami losu.

„Carte blanche” to jeden z tych filmów, w które trudno byłoby uwierzyć, gdyby nie stała za nimi autentyczna historia, udowadniająca raz jeszcze, że życie jest dużo bardziej przewrotne od wyobraźni scenarzystów.
Ze względu na temat filmu chcemy umożliwić obejrzenie „Carte blanche”  osobom niewidomym i słabo widzącym, stąd pomysł na zorganizowanie pokazu  z audiodeskrypcją, czyli z systemem umożliwiającym pełny odbiór filmu ludziom z tego rodzaju niepełnosprawnością.

Na ten specjalny seans zapraszamy 29 stycznia o godz. 18:15.

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.