baner 5

b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_014.jpg28 września br. o godz. 16.00 na obiekcie Orlika w Zakliczynie uroczyście zakończono I Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn, który rozgrywany był we wrześniu. Mecze odbywały się w wyznaczone dni, w godzinach popołudniowych. Turniej przeprowadzony został w dwóch kategoriach: mężczyzn i kobiet powyżej 16 roku życia, wzięło w nim udział dwunastu tenisistów oraz trzy tenisistki.

Zwycięzcą w kategorii mężczyzn okazał się Krystian Kuzak, drugie miejsce zdobył Mieszko Okoński, trzecie - Bartosz Grzesicki. W kategorii kobiet zwyciężyła Sylwia Nawalaniec, drugie miejsce przypadło Małgorzacie Bartkiewicz, trzecie - Urszuli Cieślikowskiej.

Pozostali uczestnicy turnieju: Piotr Okoński, Paweł Bartkiewicz, Zdzisław Izworski, Arkadiusz Ojczyk, Szymon Świerczek, Michał Świerczek, Filip Świderski, Mariusz Hołda oraz Mateusz Malik.
Animatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za miło i aktywnie spędzony czas oraz zachęcają wszystkich do aktywnego spędzania czasu wolnego w kompleksie sportowo-rekreacyjnym na Kamieńcu.