Brawo
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_reportaz_konkurs_002.jpg13 uczniów klas trzecich wzięło udział w Gminnym Konkursie Matematycznym, zorganizowanym już po raz jedenasty przez Szkołę Podstawową w Paleśnicy. Po wyłonieniu Mistrza Ortografii, 28 kwietnia poznaliśmy gminnego Mistrza Matematyki. Koordynatorka konkursu, nauczyciel przedmiotu - Stanisława Kosakowska, zaprosiła do udziału w jury opiekunów dzieci oraz doradcę metodycznego - Izabelę Nadolnik z Samorządowego Centrum Edukacji w Tarnowie, autorkę testu dla trzecioklasistów wyłonionych w eliminacjach szkolnych. Godzinny test nie przysporzył im wielkiego stresu, zdaniem jury, uczniowie świetnie poradzili sobie ze sprawdzianem.

W tym gronie najlepszy wynik i tytuł Mistrzyni Matematyki zdobyła Natalia Klocek ze Stróż (16 pkt), drugie miejsce zajęli ex aequo: Joanna Martyka z tej samej szkoły i Kacper Ślezak-Różycki z SP Paleśnica (oboje po 14 pkt.). Na trzecim miejscu uplasowali się: Mateusz Świderski z Zakliczyna i Filip Turczak z Filipowic (12 pkt.). Decyzją jury pozostali uczestnicy zajęli czwarte miejsce. Są to: Jakub Truchan z SP Faściszowa, Filip Mróz z SP Filipowice, Magdalena Niemiec i Łucja Obrzud - obie z SP Gwoździec, Karolina Nowak z SP Zakliczyn, Paulina Kumorek z SP Paleśnica, Michał Stasiowski i Jakub Gondek - obaj z SP Wróblowice.
Organizatorzy postarali się o dyplomy, upominki i poczęstunek. Nagrody wręczali: dyr. Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Małgorzata Jaworska, dyr. ZS-P Sylwester Gostek i koordynatorka konkursu Stanisława Kosakowska.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.