Baner 4
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_glosiciel_reportaz_trawy_008.jpgW Szkole Podstawowej w Zakliczynie rozstrzygnięto gminne etapy dwóch konkursów. Zarząd Powiatowy ZOSP wraz ze Starostwem Powiatowym zaprosili uczniów klas 0-5 do udziału w konkursach rysunkowych „Kiedy dzwonię po straż pożarną” i „Nie wypalaj suchych traw”. Jury w składzie: Stanisław Kusiak - przew., Tadeusz Trytek i Marek Niemiec obradowało w salce gimnastycznej szkoły, oglądając uważnie na parkiecie kilkadziesiąt prac w formacie A3. Po dwie z każdej kategorii kwalifikowały się do finału powiatowego. Organizatorzy z OSP Zakliczyn pod przewodnictwem naczelnika Łukasza Łacha i kadra zakliczyńskiej podstawówki nagrodzili też laureatów trzeciego miejsca.
W pierwszym konkursie oceniano 90 prac, w drugim - 26. W konkursie „Kiedy dzwonię po straż pożarną” pierwsze miejsce w kat. I klasa SP zajęła Joanna Dudek, drugie - Katarzyna Zięcina, obie z I b SP Zakliczyn. Kat. II klasa SP: 1. Klaudia Kubik, 2. Dawid Ulanecki z II b SP Zakliczyn. Kat. III SP: 1. Wiktoria Pachota, 2. Daria Drogoś z IIIa SP Zakliczyn.
Laureaci konkursu „Nie wypalaj traw” - Kat. IV klasa SP: 1. Marika Pach z kl. IV SP Zakliczyn, 2. Dominika Flakowicz kl. IV SP Zakliczyn. Kat. V klasa SP: 1. Sylwia Soból z Vb, 2. Amelia Brzegowy z Vc.

Nagrody wręczał burmistrz Jerzy Soska, zaś „klasa pożarnicza”, podopieczni Małgorzaty Wolskiej i Beaty Ramian, pokazała się artystycznie. Organizatorzy nagrodzili upominkami pozostałych uczestników, startujących również poza konkursami.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.