Logo 1
 

b_250_100_16777215_00_images_2014_28_Bacwka_z_gry.jpgNie sprawdziły się kasandryczne przepowiednie dotyczące przyszłości bacówki w Jamnej, gdy Uniwersytet im. Adama Mickiewicza postanowił oddać ją Gminie Zakliczyn, a ta ogłosiła przetarg na sprzedaż obiektu. Nowi właściciele zabrali się od pierwszego dnia do pracy z mocnym postanowieniem, że bacówka nie tylko zachowa turystyczne funkcje, ale je jeszcze wzbogaci i jeszcze w tym sezonie zaprosi turystów. Bacówka pięknieje i wabi ciekawą ofertą, a w pierwszy weekend sierpnia zaprasza wszystkich na imprezę rodzinną „Lato na półmetku.” Mówi Zygmunt Adamczyk: zapraszamy wszystkich bez względu na pogodę. Przygotowujemy wiele atrakcji dla maluchów i nieco starszych. W programie imprezy znajdą się m.in. turniej piłki siatkowej, zabawa taneczna z muzyką na żywo, plenerowe warsztaty dla dzieci oraz recital gwiazdy – finalisty 4 edycji telewizyjnego show Must Be The Music – Piotra Kity. Przez cały czas nasza karczma serwować będzie pyszne potrawy. Zapraszamy do korzystania ze wszystkich obiektów wokół naszej bacówki gdzie będzie można odpocząć, posilić się, porozmawiać i nacieszyć oczy pięknym widokiem. Dzieci będą mogły korzystać z naszego placu zabaw gdzie czekają na nie „Domek Baby Jagi”, wielka trampolina, piaskownica i wiele innych atrakcji. Zabierzcie więc Państwo ze sobą rodziny, znajomych i przybywajcie. Czekamy od sobotniego południa.

Nam pozostaje przyłączyć się do zaproszenia właścicieli bacówki i zaprezentować ciekawy program „Lata na półmetku w Bacówce Jamna.”

 2 sierpnia (sobota):

12:00 – Turniej piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Zakliczyn

Zgłoszenia czteroosobowych drużyn przyjmujemy do soboty do godziny 11:30 na nasz adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , przez facebook lub osobiście w Bacówce.

17:00 - Zabawa taneczna z grupą „Ona i Oni” - zespół zagra przeboje muzyki weselnej, biesiadnej i góralskiej.

3 sierpnia (niedziela) :

12:30 - Plenerowe warsztaty dla dzieci „Przyroda i przygoda” poprowadzą profesjonalne animatorki ze Stowarzyszenia Dzieci Tarnowa „Afterscuul”

Maluchy zajmą się m.in.: poszukiwaniem skarbów przyrody, tworzeniem leśnych amuletów, wiciem wianków z łąki, budowaniem ogniskowej wieży, malowaniem twarzy, plastycznymi wariacjami

14:00 - Zabawę rozkręcać będzie DJ Kuba

17:00 - Koncert gwiazdy Piotr Kita

19:00 - Ponownie na scenę wkroczy DJ Kuba

 

zdjęcie pochodzi ze strony www.bacowkajamna.pl

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.