Brawo
 

b_250_100_16777215_00_images_2015_7_SAM_4045.JPGb_250_100_16777215_00_images_2015_7_SAM_4018.JPGFerie - któż z nas nie pamięta tego beztroskiego, wolnego od obowiązków szkolnych okresu przepełnionego szalonymi kuligami, wyjazdami na narty, czy zabawami na śniegu. Co jednak zrobić, kiedy zamiast wymarzonego śniegu, musimy zadowolić się niesprzyjającym deszczem?  Na to wyzwanie z pełnym zaangażowaniem odpowiedziała Świetlica w Filipowicach. Dzieci miały okazje poznać nowe techniki kulinarne podczas zorganizowanych warsztatów. Można by się spodziewać, że taki rodzaj zabawy zachwyci jedynie dziewczęta. Nic bardziej mylnego. Panowie z równym zapałem, starali się poznać tajniki kuchni, tym samym porzucając wszelkie stereotypy.

 

Ale to nie koniec atrakcji!

b_250_100_16777215_00_images_2015_7_SAM_4012.JPGTradycyjnie odbyły się również zawody w tenisie stołowym. W tym roku nie było podziału na kategorie wiekowe. Po niezwykle wyrównanej walce, wyniki prezentują się następująco:

I miejsce – Radosław Kołacz

II miejsce – Waldemar Spieszny

III miejsce –Wojciech Kopeć.

Okres ferii to również doskonała okazja do niecodziennycb_250_100_16777215_00_images_2015_7_SAM_4057.JPGh form nauki, dlatego przeprowadzono zajęcia na komputerach. Tutaj z pomocą przyszła młodzież gimnazjalna i licealna, która fachowo pokazała maluchom, jak należy bezpiecznie korzystać z Internetu.

Na zakończenie warsztatów zaproszono rodziców oraz specjalnych gości, między innymi przedstawicielkę z Koła Gospodyń Wiejskich - Elżbietę Nadolnik, Radnego Miasta Zakliczyn - Józefa Wojtasa oraz Radną Powiatu Tarnowskiego - Irenę Kusion, do degustacji sporządzonych smakołyków. Punktem kulminacyjnym uczty były wyśmienite lody z owocami. Goście jedli, aż im się uszy trzęsły, a małe gospodynie zasłużyły na szczególne podziękowania i pochwały.

Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować: dzieciom za zaangażowanie, wspaniałą zabawę oraz wprowadzenie uroczej atmosfery w te pochmurne i chłodne dni, rodzicom za poświęcony czas, młodzieży za trud włożony w pomoc w organizacji, Paniom z KGW oraz Panu Józefowi Wojtasowi za ciągłą współpracę, dzięki której mogliśmy w pełni wypełnić młodym wolny czas oraz Pani Irenie Kusion za pomoc finansową

                                                                                                                      

 

 

 

 

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.