baner 5
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_2013_fiszka_zck_info.jpgb_250_100_16777215_00_images_2015_7_NVP.jpgStowarzyszenie Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection i Zakliczyńskie Centrum Kultury mają przyjemność po raz pierwszy zaprosić na warsztaty wokalne Natural Voice Perfection prowadzone przez wybitnego pedagoga wokalnego Katarzynę Godzisz – Antonik oraz nauczyciela  śpiewu i emisji głosu Vocal Studio Izabelę Mytnik. Warsztaty  odbędą się 30 marca 2015 roku w Zakliczyńskim Centrum Kultury.

b_250_100_16777215_00_images_2015_7_KG-A.jpgKatarzyna Godzisz-Antonik - wokalistka, nauczyciel śpiewu, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć artystycznych - dyrektor artystyczny festiwalu „Dębica Open Festival”, reżyser wielu koncertów, organizator licznych warsztatów dla wokalistów m.in. międzynarodowych warsztatów wokalnych “Mix Technique” w Krakowie.Czynnie uczestniczy w wielu projektach muzycznych, pracuje nad repertuarem autorskim, współpracuje z zespołem MUFFIN, udziela głosu jako wokalistka sesyjna, jest producentem spotów radiowych, współpracowała m.in. z takimi jazzmanami jak John’C Marshall i Gregory Gainar. Obecnie prowadzi własna szkołę śpiewu w Dębicy, a także związana jest z Krakowską Szkołą Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.Wiceprezes i współzałożyciel Natural Voice Perfection, z którego ramienia prowadzi szkolenia dla nauczycieli śpiewu, a także jest organizatorem Międzynarodowej Konferencji "Naukowcy-Artystom" współpracując z wybitnymi specjalistami z dziedziny głosu z całego świata.Jest także założycielką i dyrektor zarządzającą Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej.

b_250_100_16777215_00_images_2015_7_iza-mytnik.jpgWarsztaty w ZCK poprowadzi także Izabela Mytnik – nauczyciel  śpiewu i emisji głosu Vocal Studio.  Izabela Mytnik - wokalistka, akordeonistka, menadżer kultury, pedagog, autorka tekstów i muzyki. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection. Obecnie pracuje nad solową płytą.  Jak pamiętacie, w 2012 roku wzięła udział w telewizyjnym talent show X Factor, zakwalifikowała się do grupy Kuby Wojewódzkiego do domów jurorskich. Od 2008 roku magister sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, w 2010 roku ukończyła podyplomowe studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku menadżer kultury. We wrześniu 2014 roku uzyskała kwalifikacje w zakresie zarządzania oświatą.
Warsztaty skierowane są do wokalistów, aktorów, nauczycieli, spikerów i innych osób pracujących głosem, na różnym poziomie zaawansowania. Dzięki dobrej technice wokalnej poszerzysz skalę głosu, pozbędziesz się zbędnych napięć, zacisków, od najniższych do najwyższych dźwięków przechodząc płynnie bez załamań i przerw w głosie. Dobra technika wokalna to głos piękny, naturalny, dający ogromne możliwości wyrażenia Siebie - głos, który robi to co my chcemy, aby robił. Niezależnie od stylistyki w jakiej się poruszamy, technika mix’u przynosi wymierne korzyści.

Na lekcję warto przynieść dyktafon oraz konkrety utwór (nuty, tekst z funkcjami harmonicznymi, podkład CD/pen drive). Dzięki dobrej technice wokalnej, odpowiednio dobranymi ćwiczeniami poszerzysz skale głosu, wyeliminujesz zbędne powietrze z głosu, wyeliminujesz zbędne napięcia, poprawisz oddech, poprawisz komfort śpiewania, nauczysz się płynnie łączyć dźwięki niskie z wysokimi, poprawisz kondycję głosu, wzmocnisz głos, popracujesz nad barwą, wzmocnisz mix. Szczegóły, tj. kontakt w sprawie warsztatów, odpłatność za lekcje, rezerwację  -  znajdziesz:  https://www.facebook.com/events/852482791480367/

 

 

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.