baner 5
 

Czytaj więcej: Stanisław Kusiak w Tarnowskim Teatrze

{youtube}-gBlMlemvu0{/youtube}

aaa
ddd
sss

Jak już opisywaliśmy na naszym portalu w piątek, 15 stycznia, w tarnowskiej Sali Lustrzanej rodzina "Uskrzydlonych" powiększyła się o kolejnych dwunastu, nowych właścicieli statuetek. Wśród wyróżnionych znalazła się OSP z Zakliczynie. Poniżej prezentujemy filmik o laureacie wyemitowany podczas gali. 

{youtube}iDgHcpHkCS0{/youtube}

źródło: http://www.osp-zakliczyn.pl

 
Dla miłośników off-roadu przygotowaliśmy 3 filmowe bonusy. Mamy nadzieję, że filmowe relacje Jaśka Syrowy i Jacka Łośko sprawią internautom dodatkową frajdę. Zapraszamy do oglądania filmów z największego w Polsce pikniku off-roadowego.

 Part 1/3

{youtube}wxNKQqMTOFo{/youtube}

W dniu 23 czerwca 2009 gmina Zakliczyn atakowana była przez ulewne deszcze. Informację o sytuacji pogodowej były już przekazywane za pomocą naszego portalu. Dzięki uprzejmości Jacka Łośko, który uwiecznił na video powódź z Gwoźdzca, możemy zobaczyć jakie były skutki nawałnicy w tej miejscowości. Za link serdecznie dziękujemy.

{youtube}osBr8kRu2Y4{/youtube}

1. Korzystając z Portalu użytkownik przyjmuje do wiadomości i akceptuje warunki niniejszego Regulaminu. Regulamin wchodzi w życie w momencie opublikowania.

 

2. Redakcja zakliczyninfo.pl informuje, że Portal zawiera teksty chronione prawem autorskim, znaki towarowe, logo i inne oryginalne materiały, oraz przyjęty układ i dobór kolorów, stanowią przedmiot ochrony praw autorskich i pokrewnych.

 

3. Zakaz pobierania, kopiowania i publikowania materiałów bez pisemnej zgody Zakliczyńskiego Centrum Kultury (ZCK).

 

4. Artykuły i informacje podawane na stronie www.zakliczyninfo.pl są własnością ZCK.

 

5. Fotografie umieszczone na stronie www.zakliczyninfo.pl w działach Wystawy, Fotografia, Fotoreportaże są własnością intelektualną autorów fotografii i chronione prawem autorskim.

 

6. Fotografie zamieszczone w dziale Zakliczyn sprzed lat są własnością ZCK.

 

7. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane w komentarzach.

 

8. Zakazuje się zamieszczania w komentarzach wypowiedzi obraźliwych, sprzecznych z polskim prawem i z zasadami współżycia społecznego.

 

9. Zakazuje się umieszczania w komentarzach reklam o charakterze komercyjnym, wulgaryzmów, treści pornograficznych, promujących faszyzm i komunizm, nawołujących do nienawiści na tle wyznaniowym, etnicznym, rasowym czy światopoglądowym. Promowania oprogramowania pirackiego, używek oraz wszelkiej agresji.

 

10. Zawartość treści wpisów w komentarzach są tylko i wyłącznie poglądem i opinią jego autora. Nie należy podszywać się pod nazwiska i nazwy innych osób fizycznych bądź prawnych.

 

11. Redakcja Portalu zakliczyninfo.pl zastrzega sobie prawo do edycji i usuwania postów niezgodnych z niniejszym regulaminem.

 

12. Osoby czujące się urażone treściami w komentarzach mają prawo do kontaktu z redakcją portalu celem usunięcia wpisu. Kwestionowany wpis, a niezgodny z obowiązującym regulaminem redakcja portalu zobowiązuje się niezwłocznie usunąć, chyba że przeszkody natury technicznej to uniemożliwią (awaria systemu).

 

13. /Osoby/instytucje, które nie będą stosować się do zapisów niniejszego regulaminu, w szczególności dopuszczając się przywłaszczania własności intelektualnej bądź poprzez zamieszczanie wulgarnych i obraźliwych komentarzy, będą pociągnięte do odpowiedzialności na podstawie obowiązujących ustaw i przepisów obowiązujących w tym zakresie w Polsce.

 

14. Redakcja Portalu zakliczyninfo.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie, a wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.