baner 5
 

b_250_100_16777215_00_images_2015_4_zwr1.jpgb_250_100_16777215_00_images_2015_4_zwr4.jpg14 lutego 2015 roku „Wioska Pozytywnie Zakręcona” z udziałem agroturystyki „Pod Lupą” zorganizowała zakręcone Walentynki na Rudzie Kameralnej. Jest to jedna z cyklicznych imprez, która będzie odbywać się co roku. Drugą taka imprezą są „Andrzejki”, które też zorganizowaliśmy już w minionym roku. W tym roku 2 maja kolejną imprezą będzie „Zakręcona Noc Kabaretowa” w agroturystyce „Pod Lupą” z udziałem „Wioski Pozytywnie Zakręconej”. Celem każdej z nich będzie integracja społeczna, a przede wszystkim współpraca między „Miejscowościami z charakterem” oraz promocja naszej miejscowości. Impreza Walentynkowa okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż zainteresowanie nią było niesamowicie duże wśród młodego pokolenia.

b_250_100_16777215_00_images_2015_4_zwr.jpgPrzedstawiciele Wioski Pozytywnie Zakręconej zaprosili również na tą zabawę samego Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn Pana Dawida Chrobaka, który skorzystał z zaproszenia i pojawił się na zakręconej imprezie. Pan Dawid otrzymał od organizatorów drobny upominek i tym samym oficjalnie został „Burmistrzem Pozytywnie Zakręconym”. Jako „Wioska z Charakterem” jesteśmy otwarci na pomysły pana Burmistrza w kierunku rozwoju turystyki gminy i regionu. Dzięki  propozycji pana Burmistrza i Dyrektora Zakliczyńskiego Centrum Kultury 26 lutego 2015 roku odbyło się spotkanie wraz z przedstawicielkami Gwoźdźca oraz naszą koordynatorką Anią Pasieką z BIS-u. (o tym napiszemy w innym miejscu – p. K. D.) Na Walentynkach nie zabrakło też gości i przedstawicielek z drugiej miejscowości tematycznej z „Wioski pod kobiecą ręką” z Gwoźdźca, z którą mamy nadzieje współpracować i działać. b_250_100_16777215_00_images_2015_4_zwr2.jpgMieliśmy również wspaniałych gości z takich miejscowości jak Paleśnica, Bujne, Wesołów, Gromnik, Siemiechów, Bobowa, Piaski Drużków nie zapominając oczywiście o mieszkańcach naszej wioski.  Na zabawie nie zabrakło oczywiście zakręconych konkursów, które organizatorzy przygotowali dla swoich przybyłych gości. Nie obeszło się też bez nagród dla zwycięzców oraz nagród pocieszenia dla uczestników konkursów.  Konkursy znów stały się wielką atrakcją walentynkowej zabawy, gdyż uczestnictwo w nich wymagało szybkości i precyzji. Wszyscy goście mieli okazję spróbować przepysznych serduszek, które przygotowała pani Jolanta Błoniarczyk za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy również w stronę pani Renaty Garbacz, która poświęcając w tym dniu swój czas pomogła nam w obsłudze imprezy. Zabawę umilił nam wspaniały zespół „Bo- Boscy” z Bobowej, który grał do białego rana.

Wszystkim uczestnikom imprezy dziękujemy za przybycie i świetną zabawę z nami do białego rana  Zapraszamy na „Zakręconą Noc Kabaretową” już 2 maja 2015 roku.

 

 

 

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.