baner 5
 

b_250_100_16777215_00_images_stories_reportaz_zar_023.jpgOd kilku tygodni dzieci i młodzież z Teatru Wyobraźni „Żarówka” pracują nad przygotowaniem spektakli przygotowywanych na II Konfrontacje Dzieci i Młodzieży „Teatralne Lustra” Brzesko 2013. W zeszłym roku zdobyliśmy tam wyróżnienie natomiast w maju tego roku będziemy dzielnie walczyć o najwyższą nagrodę czyli „Diamentowe lustro”. Żeby szanse zwiększyć zostały utworzone dwie grupy pod tą sama nazwą z uwzględnieniem na grupę młodszą i starszą. Oczywiście głównym powodem podziału była ilość chętnych i zróżnicowanie wiekowe i warsztatowe. Młodsza grupa zaprezentuje wznowiony spektakl ze zmianami pt.: „O dziewczynce, które w odróżnieniu od głazów odnalazła się”. Grupa starsza przygotowuje premierę pod tytułem „Żubry” w reżyserii Arkadiusza Boryczki - autorem scenariusza jest Andrzej Dembończyk.

b_250_100_16777215_00_images_stories_reportaz_zar_013.jpgProsimy o wsparcie i trzymanie kciuków ; z teatralnym pozdrowieniem - Teatr Wyobraźni  „Żarówka”

 

Post scriptum

W najbliższym czasie do Zakliczyńskiego Centrum Kultury zaprosimy Was na dwie premiery; pierwsza premiera to już wspomniane „Żubry”, natomiast drugi tytuł to monodram zatytułowany „Lament paranoika” (na podstawie utworu Stephena Kinga). Do zaprezentowania tej bardzo trudnej formy scenicznej przygotowuje się Monika Kusek. Szczegóły już wkrótce na www.zakliczyninfo.pl

 

Wynajme
Gospodarstwo

 
© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl.
Design by :.